петок, 17 февруари 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Снег на Стража и Маврово, патот е исчистен

Снежна покривка на Стража и Маврово, но патот е прооден и исчистен за моторни возила.

стража

Поврзани вести

Се уште е во сила само забраната за камиони на патните правци Гостивар-Маврово-Дебар, Гостивар-Стража-Кичево и обратно.

1

Најчитани вести