петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 56

ФОТО: Со автомобил влетал во кафуле во Сарај

audi

Поврзани вести

Автомобил влетал во кафуле во скопско Сарај.

Несекојдневната сообраќајна несреќа за среќа поминала без повредени. Гостите не се нашле на патот на автомобилот кој од се уште неутврдени причини завршил внатре, во кафулето.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести