среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Сончање среде улица во Нови Сад

novisad

Последни вести

Две момчиња од Нови Сад решиле малку да се разонодат и да го искористат убавото време и тоа ни помалку ни повеќе, туку сончајќи се среде улица.

 

Најчитани вести