сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 31

ФОТО: Сообраќајка кај Симпо, се судрија автомобил и автобус

Сообраќајна несреќа се случи утрoво на булеварот „Партизански Одреди“ спроти Симпо, пренесува Курир.

ФОТО: Курир

ФОТО: Курир

Поврзани вести

Сообраќајна несреќа се случи утрoво на булеварот „Партизански Одреди“ спроти Симпо, пренесува Курир.

Како што информираат од полицијата во сообраќајната несреќа учествувале автомобил „Опел“ со скопски регистерски ознаки и автобус на ЈСП.

ФОТО: Курир

ФОТО: Курир

До овој момент нема пријава за повредени лица. Полицијата е излезена на местото на несреќата и врши увид.

Најчитани вести