среда, 26 јули 2017  |  Вести денес: 49

ФОТО: Сообраќајка на крстосницата помеѓу Јужен булевар и Јордан Мијалков

soobrakjajka-640x480

Последни вести

Сообраќајна несреќа пред околу половина час се случи на крстосницата на булеварот Јордан Мијалков со Јужниот булевар.

Во овој момент полицијата е на терен и врши увид на местото на несреќата.

Според првичните информации нема повредени во несреќата, причинета е само материјална штета.

soobrakjajka1

soobrakjajka2

soobrakjajka3

Најчитани вести