четврток, 27 јули 2017  |  Вести денес: 52

ФОТО: Сообраќајка на раскрсница во Лисиче

soo-2-768x576

Последни вести

Сообраќајна несреќа се случила утрово на раскрсница во Лисиче, јавува ТВ Нова.

Засега нема детални информации, а од она што може да се види еден автомобил се превртел откако се судриле Киа и Ауди во близина на перална за автомобили.

1soo

Не е познато дали има жртви или повредени во сообраќајната несреќа.

Најчитани вести