четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 55

ФОТО: Сообраќајка го блокираше сообраќајот во Центар

s

Последни вести

Сообраќајка го блокираше сообраќајот во центарот на Скопје.

Автомобил марка „фиат“ и такси возило се судија утрово на раскрсницата кај студентскиот дом Кузман Јосифовски Питу.

s1

 

На местото на несреќата полициска екипа извршила увид.

Најчитани вести