Македонија,Крими хроника

ФОТО: Сообраќајка кај Систина

ФОТО: Сообраќајка кај Систина

Сообраќајна несреќа се случила во близина на клиниката Систина во Скопје.

111

 

2

Засега нема информации дали има повредени,  а полицијата извршила увид на местото на настанот.

ФОТО: Пресс24