понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ФОТО: Сообраќајка кај Систина

1

Поврзани вести

Сообраќајна несреќа се случила во близина на клиниката Систина во Скопје.

111

 

2

Засега нема информации дали има повредени,  а полицијата извршила увид на местото на настанот.

ФОТО: Пресс24

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести