среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Сообраќајка кај Влада

soobrakjajka-most500

Последни вести

„Ситроен ксара“ и „Пежо 206“ се судрија на крстосницата меѓу мостот „Гоце Делчев“ и македонската Влада.

Во сообраќајната несреќа нема повредени лица, а причинета е само материјална штета.

soobrakjajka-mos1-500

soobrakjajka-most500

Фото: „Република“

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести