сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 23

ФОТО: Сообраќајка на Брза помош на „Рузвелтова“

nesreka

Последни вести

Возило на Брза помош попладнево направи сообраќајка на „Рузвелтова“.

555

До несреќата дошло кога возилото на Брза помош се судрило со друго возило на раскрсницата каде се сечат „Рузвелтова“ и булеварот „Теодисие Гологанов“, а според неофицијални информации причинета е само материјална штета.

 

Најчитани вести