недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 24

ФОТО: Сообраќајка на Илинденска

a

Поврзани вести

Сообраќајна несреќа се случила изутринава на Илинденска во близина на средното училиште Орце Николов.

aa

До несреќата дошло кога автомобилот од марката „Хонда цивик“ излетало од патот и удрило во оградата која ги дели спротивните ленти на булеварот.

aaa

 

1a

 

1aa

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести