Македонија,Крими хроника

Фото: Сообраќајка во Аеродром

Фото: Сообраќајка во Аеродром

Сообраќајна несреќа утрово се случила во скопски Аеродром, пренесува порталот Прес 24. Според нашиот читател кој ни ги испрати овие фотогафии, сообраќајната несреќа се случила на раскрсницата пред Мајчин дом на булеварот Јане Сандански.

Нема информации во каква состојба се учесниците во сообраќајната несреќа

42e62482e7d5b8ed6e9e0e4ac4f1d903299cfae683ce832db1586d62c6135134 (1)

aerodromsoob