понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Сообраќајка во Аеродром

soob aerodrom

Последни вести

Сообраќајна несреќа утрово се случила во скопски Аеродром, пренесува порталот Прес 24. Според нашиот читател кој ни ги испрати овие фотогафии, сообраќајната несреќа се случила на раскрсницата пред Мајчин дом на булеварот Јане Сандански.

Нема информации во каква состојба се учесниците во сообраќајната несреќа

42e62482e7d5b8ed6e9e0e4ac4f1d903299cfae683ce832db1586d62c6135134 (1)

aerodromsoob

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести