четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 51

Фото: Сообраќајка во Автокоманда

soobrakaj

Последни вести

Тешка сообраќајка се случи синоќа во скопската населба Автокоманда, наспроти фабриката „Алкалоид“.

Автомобилот најверојатно се превртел поради неприлагодена брзина.

Засега не е познато дали во несреќата има повредени или починати лица.

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести