петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 0

Фото: Сообраќајка во Припор, повредени нема

priporsoo22

Последни вести

Сообраќајна несреќа во која учествувале два автомобили пред малку се случила во скопски Припор, во општина Кисела Вода.

Според првичните информации, во сообраќајката нема повредени лица, а причинета е само материјална штета.

ppripor-soobrakajkaaa

Најчитани вести