понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Фото: Сообраќајка во Скопје

image1

Последни вести

Утрово се случи сообраќајна несреќа кај Новата железничка станица.

image1 (1)

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести