вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 61

Фото: Сообраќајна несреќа кај Петровец

7b2a3ee95199a2d7d48d9a0e62b0dc13e682faf3cfb856ba2c0e6cba7d04b266

Последни вести

Страшна сообраќајка пред малку се случила пред патарината кај Петровец, пренесува Press24 .

Едниот автомобил е прилично оштетен.

Во него, возачот седи со крвава глава и не може да излезе надвор. Со оглед на тоа што сообраќјката се случила пред неполни 5 минути, на местото уште нема полиција и Брза Помош.

Случајните минувачи даваат прва помош. Според првичните и неофицијални информации, нема загинати.

Untitled

7b2a3ee95199a2d7d48d9a0e62b0dc13e682faf3cfb856ba2c0e6cba7d04b266

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести