понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 30

Фото: Сообраќајна несреќа кај Росоман, три лица повредени

10723204_10152786351187490_152340877_n

Последни вести

Денеска околу 15 часот се случила сообраќајна несреќа кај Росоман во која учествувале две возила.

Едниот автомобил се превртел, а 3 лица се повредени со полесни телесни повреди, од кој едниот е префрлен во велешката болница.

Сеуште не се познати причините за несреќата, а полицијата ќе поднесе соодветни кривични пријави.

10726207_10152786350872490_1836690101_n-720x340

Фото: Шеталиште

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести