четврток, 20 октомври 2016  |  Вести денес: 51

ФОТО: Спектакуларни фотографии од светот

Уживајте во црно-белите фотографии

kit foto

Поврзани вести

Погледнете ги одличните фотографии на бразилскиот фотограф, Себастиао Салгадо. Црно- белите фотографии сведочат за животот во племиња, природата и животни кои ќе ви го одземат здивот.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести