сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 7

Фото: Спиела со оженет маж, бесните сопруги ја соблекле гола и ја претепале

soblekle

Последни вести

Дали се сеќавате на бесните жени кои ја претепаа убавата Малена во истоимениот филм?

Слична случка се случила на улиците во Кина, кога група бесни жени ја начекале и нападнале Лин Јао Ли (38).

За разлика од Моника Белучи како Малена, оваа спиела со мажот на една од лутите жени.

zena

Ли завршила гола и во модринки, откако жените агресивно и ја соблекле облеката и ја удирале по градите и меѓуножјето.

zena1

Никој не се вмешал во тепачката, па дури ни полицијата бидејќи се верува дека љубовницата си го добила заслуженото.

zena3

Ваквите напади започнуваат да стануваат тренд во Кина, каде што очигледно само љубовниците се виновни за неверството кое што го направил нечиј сопруг, додека мажот останува неказнет.

zena4

zena5

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести