сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Србин го чува коњот на балкон

konj

Последни вести

Некои луѓе навистина премногу си ги сакаат своите миленичиња, а еден Србин го докажа тоа чувајќи го својот коњ на балконот од станот во кој живее.

Фотографијата стана хит на социјалните мрежи, а направена е во Земун.

Најчитани вести