Магазин

ФОТО: Српската плејбој зајачица се мази со пријателката на јахта

ФОТО: Српската плејбој зајачица се мази со пријателката на јахта

Уна Грујиќ, секс – бомбата од Србија не престанува со провокациите на „Фејсбук“. Таа објави фотографии на кои ниту еден маж не би останал рамнодушен.

una-grujik1-225x300

На фотографиите се гледа како Уна на јахта ужива со својата пријателка со која разменува нежни допири.