четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 59

ФОТО: Српската плејбој зајачица се мази со пријателката на јахта

Una3-670x893-225x300

Поврзани вести

Уна Грујиќ, секс – бомбата од Србија не престанува со провокациите на „Фејсбук“. Таа објави фотографии на кои ниту еден маж не би останал рамнодушен.

una-grujik1-225x300

На фотографиите се гледа како Уна на јахта ужива со својата пријателка со која разменува нежни допири.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести