среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

(ФОТО) Српскиот водител Ивановиќ како од мајка роден

ivanovic

Последни вести

Популарниот српски водител на ТВ Прва, и ова лето се соблече гол и со шешир позираше со пријателите.

Водителот пред три години првпат се сликаше со двајца пријатели во Пула, прекривајќи ги интимнните делови со шешир.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести