среда, 16 август 2017  |  Вести денес: 47

ФОТО: Сталоне до зори се забавуваше со ќерка му

И додека за поголемиот број тинејџери е вистинска ноќна мора кога мораат да излегуваат со родителите, по се изгледа тоа е многу поинаку кога Силвестер Сталоне ви е татко.

stalone_kjerkaaa_naslll

Поврзани вести

И додека за поголемиот број тинејџери е вистинска ноќна мора кога мораат да излегуваат со родителите, по се изгледа тоа е многу поинаку кога Силвестер Сталоне ви е татко.

Актерот на Инстаграм објави фотографија од враќањето од забавата пред доделувањето на Оскарите на која е заедно со неговата 18-годишна ќерка Софија.

Sophia and I coming home from a Pre-Oscar Party

A photo posted by Sly Stallone (@officialslystallone) on

Очигледно Сталоне сака да се забавува со неговите ќерки, а изгледа дека ниту ним не им е здодевно да одат на забавите за Оскар заедно со татко им.

Инаку, многумина прогнозираат дека Сталоне има добри шанси да ја освои златната статуетка за улогата во филмот „Creed“.

Најчитани вести