недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Сталоне е горд на неговата ќерка, а има и зошто

stalone_kjerkaaa_naslll

Поврзани вести

Славниот холивудски актер Силвестер Сталоне се пофали со неговата ќерка Систин. Тој објави заедничка фотографија на неговиот профил на Инстаграм.

stalone_kjerkaaa

„Ќерка ми сака да биде сериозен модел. Јас верувам во неа“, напиша актерот до фотографијата.

sistine_kjerka na stalone

Инаку систин неодамна се фотографираше за списанието „Тин Вог“, а во интервјуто за истиот весник рече дека многу научила од нејзиниот татко.

Најчитани вести