понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Ставил тетоважа, но подоцна следувало шок

B

Последни вести

Еден фан на Бон Џови решил на раката да го истетовира името на омилената песна од бендот, но наместо уникатна тетоважа следувал шок и потполно разочарување!

B1

 

Најчитани вести