вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Што имаше на роденденската трпеза на Стефан Ѓоковиќ

jn

Поврзани вести

Новак и Јелена Ѓоковиќ вчера го прославија првиот роденден на својот син Стефан.

Со оглед на тоа дека семејството Ѓоковиќ не сака да се експонира благодарејќи на своите приватни односи и настани, тие одлучиле роденденот на Стефан да помине без огромна фама.

Гордите родители својата среќа не можеа да ја сокријат, а на воодушевување на фановите открија мал дел од вчерашниот настан.

Како вистинска мајка, Јелена се потрудила за својот малечок да направи исклучиво здрави колачи и торти.

Таа со дел од шведската маса се пофали на својот Инстаграм профил, а покрај фотографијата остави и многу поучен и корисен коментар, како некој кој исклучително води сметка за здравиот живот.

torti

torti1

 

 

 

Најчитани вести