петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 16

ФОТО: Стотина дежурни демонстранти на СОРОС го започнаа протестот пред СЈО

Околу стотина воглавно дежурни демонстранти на СОРОС го започнаа протестот пред зградата на СЈО.

ФОТО: Плусинфо

ФОТО: Плусинфо

Поврзани вести

Околу стотина воглавно дежурни демонстранти на СОРОС го започнаа протестот пред зградата на СЈО.

Тие  втор ден протестираат против одлуката на претседателот Ѓорѓе Иванов за помилување на политичари и нивни соработници кои се дел од нелегално прислушуваните разговори.

Најчитани вести