среда, 24 мај 2017  |  Вести денес: 58

ФОТО: Страотна сообраќајка кај Валандово

сообраќајка

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа се случила утринава кај Валандово.

До несреќата дошло кога најверојатно поради брзина над дозволената возачот изгубил контрола над возилото и се превртел со својот автомобил.

soobrakajka

Најчитани вести