вторник, 25 јули 2017  |  Вести денес: 44

ФОТО: Страшна сообраќајка кај Охрид, неофицијално има и жртви

Страшна сообраќајка се случила утрово кај село Требениште во близина на Охрид.

soob

Поврзани вести

Страшна сообраќајка се случила утрово кај село Требениште во близина на Охрид. Како што објави „Курир“ два џипа директно се судриле, додека пак еден камиот-кипер избегнувајќи го сударот излетал од патот и се превртел.

soobrakajka-2

Според првичните информации од терен, во сообраќајката има жртви.

ФОТО: Курир

Најчитани вести