петок, 28 јули 2017  |  Вести денес: 0

ФОТО: Страшна сообраќајка на „Илинденска“

soobrakajka

Поврзани вести

Страшна сообраќајка се случи утрово на булеварот Илинден, во непосредна близина на Гимназијата „Орце Николов“.

На десната страна од булеварот превртено на покрив стои едно возило, пишува Сител. На булеварот видливи се траги од ударот на возилото во средишната бетонска жардињера.

ilindenska-soobrakjajka

Полицијата врши увид во моментот. Засега нема информации за повредени во сообраќајката, поради која беше и сопрен сообраќајот.

Најчитани вести