петок, 28 октомври 2016  |  Вести денес: 66

ФОТО: Светот на бајките навистина постои!

10

Поврзани вести

Овие фотографии се вистински доказ дека светот на бајките навистина постои!

Исланд е рај за њубителите на недопрената природа, вулканите, глезерерите, чистиот воздух.

Доколку сакате здрав и мирен живот овие места се идеален избор за вас…

1

2

3

 

4

5

6

7

8

9

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести