среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТО: Таа е новата девојка на Роналдо

chavezzzz_nasl

Последни вести

Кристијано Роналдо има нова девојка, пишуваат светските медиуми. Станува збор за Плејбој зајачицата и старлета позната по нејзините провокативни фотографии.

chavezzzzz_2

Но, по се изгледа Даниела Чавез во последно време успеа да го привлече вниманието на медиумите и со врската со познатиот фудбалер.

Додека Ирина Шајк, неговата поранешна девојка ужива во прегратките на актерот Бредли Купер, Кристијано одлучи да оди чекор понапред во светот на моделите…

Најчитани вести