Магазин

ФОТО: Таа е вистинско совршенство

ФОТО: Таа е вистинско совршенство

Ова не е прв пат познатата манекенка и девојка на Џејсон Статам, Роси Хантингтон Вајтли да се фотографира целосно гола.

rosi_2

Таа за најновото издание на магазинот „Луи“ се фотографираше целосно гола.

Совршената фигура, кратката коса и драматичниот поглед направија 28-годишната манекенка да делува просто неодоливо.

rosi_3

Фотографот Луиџи Мурено вели дека Роси е вистинско совршенство.

– Таа е чиста перфекција, секси, интелегентна и слатка. Навистина е забавно да работиш со неа, што друго би можеле да побараме, вели тој.

rosi_4