Магазин

ФОТО: Таа го има најпопуларниот задник на Инстаграм!

ФОТО: Таа го има најпопуларниот задник на Инстаграм!

Задникот на моделот Ели Гонсалвес од Австралија е најпопуларен на Инстаграм.

Таа на својот профил поставува исклучително секси фотографии речиси секој ден.

1

Оние кои ја следат на таа социјална мрежа се полни со пофалби.

2

Ели е дизајнерка на костими за капење, што е сосема логично, бидејќи кој подобро би продал костим за капење од личност на која совршено добро и стои.