петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 67

ФОТО: Таа го има најпопуларниот задник на Инстаграм!

3

Поврзани вести

Задникот на моделот Ели Гонсалвес од Австралија е најпопуларен на Инстаграм.

Таа на својот профил поставува исклучително секси фотографии речиси секој ден.

1

Оние кои ја следат на таа социјална мрежа се полни со пофалби.

2

Ели е дизајнерка на костими за капење, што е сосема логично, бидејќи кој подобро би продал костим за капење од личност на која совршено добро и стои.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести