понеделник, 24 јули 2017  |  Вести денес: 1

ФОТО: Таа рекламира кармин, но никој не и’ гледа во усните

Никој не гледа во твоите усни, и’ порачаа странските медиуми на манекенката која објави фотографии со кои сака да рекламира кармин.

kajli-karmin

Поврзани вести

Никој не гледа во твоите усни, и’ порачаа  странските медиуми на манекенката која објави фотографии со кои сака да рекламира кармин.

@kyliecosmetics are you guys ready for MAJESTY? 6/16

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Најмладата од риалити сестрите Кајли Џенер ја претстави најновата реклама за нејзината линија кармини насловена „Кајли козметикс“.

MAJESTY• 2 DAYS @kyliecosmetics @sashasamsonova

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on


На фотографијата 18-годишната Кајли ја рекламира новата колекција кармини за 2016-тата, но ќе се сложите дека речиси никој на фотографијата нема да ја забележи бојата на карминот.

Таа истакна се само не лицето, а белата проѕирна маица на дискретен начин свртува внимание на деколтето.

Најчитани вести