сабота, 22 јули 2017  |  Вести денес: 32

ФОТО: Тајната на Кајли Џенер за совршен задник

Сестрата на Ким Кардашиан, Кајли Џенер ни ја откри тајната за нејзиниот совршен задник.

kajli-dzener-1454671485-79558

Поврзани вести

Сестрата на Ким Кардашиан, Кајли Џенер ни ја откри тајната за нејзиниот совршен задник.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Ако може да се суди според фотографиите што ги објави на нејзиниот профил на Инстаграм, клучот за нејзиниот добро обликуван и затегнат задник се крие во вистинскиот избор на фармерки.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Таа веќе го проба моделот „веџи фит џинс“ новиот модел на модната куќа Левис. По се изгледа таа го избра вистинскиот модел што секако и ласка на нејзината фигура – визулено ја стеснува половината, го крева задникот и ги обликува колковите.

A photo posted by King Kylie (@kyliejenner) on

Најчитани вести