среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Татко со својот коментар на „Фејсбук“ го згрози светот

fejsbuk.jpg-500

Последни вести

На Фејсбук може да видите буквално се. Но, покрај оние забавни има и многу мрачни работи кои може да се најдат на оваа социјална мрежа.

Таков е и овој случај со една млада Американка, тинејџерка која објавила свои провокативни фотографии на Фејсбук.

Она што ги шокираше сите се коментарите на нејзиниот татко, кој набрзо по ова добил барање за развод од неговата сопруга.

Најчитани вести