среда, 26 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Цементара

cementara

Поврзани вести

Тешка сообраќајка се случила утринава околу 11 часот на раскрсницата кај цементарница Усје во Скопје.

До сообраќајката дошло кога се судриле три возила, при што е причинета голема материјална штета. Засега нема информации за повредени.

Кај возилото во бела боја, кое според очевидци свртило во погрешен правец и го предизвикало сударот, целосно е оштетен предниот дел.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести