недела, 23 октомври 2016  |  Вести денес: 25

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Плетвар

soobrakajkaaaaaaa

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа се случила на Плетвар во која учествувале две комбиња и еден Мерцедес, јавува Сител.

Двете комбиња се превртени како што може да се забележи и од фотографиите додека пак Мерцедесот е удрен од двете страни.

Засега нема информации како дошло до сообраќајната несреќа ниту пак дали има повредени.

soobrakajkaaaaaaa

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести