понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 7

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Сити Мол, се судрија БМВ и Ауди

vozilo3

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа се случи вечерва на раскрсницата помеѓу улиците Никола Парапунов и булеверот Илинден, во близина на трговскиот центар City Mall, јавува Скопјеинфо.

Во судирот учествувале две возила, БМВ и Ауди. Засега нема информации за повредени или жртви. Екипите не итната медицинска помош се излезени на терен.

vozilo1

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести