вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тешка сообраќајка кај Железничка

soobrakajka1

Последни вести

Тешка сообраќајка вчеравечер се случила кај транспортниот центар. Во несреќата учествувале две возила.

s

Во сообраќајката се повредени неколку лица, кои се префрлени во болница.

 ФОТО: Проверено.мк

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести