четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тешка сообраќајка синоќа кај Универзална сала

s

Последни вести

Уште една сообраќајка се случи вчера вечер на булеварот Партизански одреди кај Универзалната сала во Скопје.

s1

Возачот на автомобил 156 алфа ромео удрил во една од жардиниерите на булеварот.

ФОТО: Република

Најчитани вести