понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 22

Фото: Тешка сообраќајка во Ченто

badnikkk_thumb_medium500_300

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа се случи вчеравечер околу 21:00 часот во скопската населба Ченто. При судирот потешко повредени се две момчиња кои веднаш беа пренесени во болница.

Полицијата беше на терен и ја утврдуваше причината за немилиот настан.

badn_thumb_medium500_300

badnik_thumb_medium500_300

Фото: Сител

Најчитани вести