сабота, 22 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тешка сообраќајка во Кисела вода

soooooooobrakjaka

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа пред половина час се случи на булеварот „Борис Трајковски“ кај ресторанот Везилка. Мотор и автомобил се судрија по што возачот на моторот летнал 50 метри од силината на ударот, јавува Прес24.

Сеуште нема информации каква е здравствената состојба на учесниците во сообраќајката.

Најчитани вести