вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 60

ФОТO: Тешка сообраќајка во Скопје

soobrkjajka1

Последни вести

Тешка сообраќајка се случи попладнево на раскрсницата меѓу скопските улици „Орце Николов“ и „Аминта Трети“.

Оштетени се две возила, а едниот автомобил по ударот се забил во сообраќаен знак. Засега нема информации за повредени лица.

soobrakjajka2

soobrakjajka

Најчитани вести