четврток, 27 октомври 2016  |  Вести денес: 2

ФОТО: Тешка сообраќајка во Струмица, еден повреден

soob-strumica-500

Поврзани вести

Едно лице е тешко повредено во сообраќајна несреќа која утринава околу 6 часот се случила на улицата „Климент Охридски“ во Струмица.

До несреќата дошло при судир на два автомобили, ,,Мерцедес” и ,,Голф”.

Полициски екипи вршат увид.

Извор: Strumica denes

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести