петок, 21 октомври 2016  |  Вести денес: 65

Фото: Тешка сообраќајна несреќа кај Маврово

soob

Последни вести

Тешка сообраќајка се случи попладнево кај местото Трница во мавровскиот регион.

Засега нема информации за жртви или повредени.

soob-1

soob2

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести