понеделник, 24 октомври 2016  |  Вести денес: 28

ФОТО: Тешка сообраќајна несреќа кај „Млечен“

teshka-soobrakajna-nesrekja-kaj-mlecen-1

Поврзани вести

Тешка сообраќајна несреќа се случи денес на булеварот „Теодосиј Гологанов“ спроти млечнот ресторан.

Како што тврди очевидецот за Скопјеинфо до несреќата дошло откако такси возило вртејќи на полна линија се судрило со моторот.

teshka-soobrakajna-nesrekja-kaj-mlecen-1

Не се знае дали има повредени. Сообраќајот е отежнат..Наскоро со повеќе детали.

За тешката сообраќајка сведочат фотографиите кои беа поставени на фејсбук страната „Ѕид на сообраќајниот срам“.

Најчитани вести