петок, 21 јули 2017  |  Вести денес: 27

ФОТО: Тешка сообраќајка во Охрид

сооб

Последни вести

Тешка сообраќајна несреќа се случила попладнево на булеварот „Туристичка“ во Охрид, во близина на бензинската пумпа „Лукоил“.

Од силината на ударот возилото го урнало рекламниот билборд, а според неофицијални информации има и потешко повредени лица.

сооб1

Најчитани вести