вторник, 25 октомври 2016  |  Вести денес: 0

ФОТО: Тетоважа вредна колку луксузен автомобил

118988190

Поврзани вести

Тетоважата на задникот на британската пејачка Шерил Кол чини колку еден автомобил.

Нејзините обоаватели останале без зборови кога таа објавила фотографија од тетоважата на својот задник, кој е целиот прекриен со рози.

Во интервју пејачката рекла дека „Нико Хуртадо, кој ја изработил тетоважата, е исклучителен уметник, чија работа е вредна секое пени. Само ќе кажам дека цената беше во илјадници фунти и веројатно за тие пари би можело да се купи одличен автомобил“.

 

Коментирај

* Нетпрес нема да објавува коментари кои содржат говор на омраза, кои дискриминираат по основ на родова, социјална, етничка припадност или сексуална определба, како и коментари кои повикуваат на етничко, верско, расно, национално или политичко насилство и нетолеранција.

Нема коментари.

Најчитани вести